Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Zero-obesity
Galerie klientů
OBDIVUHODNÁ TRANSFORMACE
Měla jídelníček a trénink
  -21 kg

Sama dokázala vlastním přičiněním zhubnout velké procento tuku a přibližně 16kg hmotnosti, poté se jí hubnutí už zastavilo. Oslovila nás a s námi přišel další úbytek váhy -4,7kg ovšem zároveň nárůst svalů +3kg, čili úbytek tuku okolo 7-8kg. 


VÝSLEDKY PROMĚNY:
Před: --- Po: ---

Z TLOUŠTÍKA FEŠÁKEM
Měl jídelníček a trénink
  -13,5kg
Náš klient udělal výbornou proměnu za 3 měsíce podle jídelníčku a tréninkového plánu od nás. A především udělal opravdový skok od doby, kdy se sám začal snažit. Všechno jde, když se chce.
VÝSLEDKY PROMĚNY:
PŘED: 86kg PO: 72,5kg

STAČILA DŮSLEDNOST
Měla jídelníček a trénink na doma
  - 24 kg

Obrovským překvapením pro nás byla proměna od této naší klientky. Sestavili jsme jí jídelníček a tréninkový plán, rok jsme o ní nevěděli a po roce nás kontaktovala s poděkováním, že jsme jí pomohli změnit život. Pravdou je, že to  ona si zaslouží pochvalu, to ona dělala vše bez výmluv a důsledně. A zhubnout 24 kg zvládla při výšce 154cm. 


VÝSLEDKY PROMĚNY:
Před: 70 kg Po: 46 kg

DO PLAVEK VE FORMĚ
Měla jídelníček a trénink

Naše klientka Aneta dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a tréninkem pod naším vedením této proměny (viz. foto). Klienta Aneta nám napsala: "Ahoj Jani, chtěla bych ti mockrát poděkovat, že jsi mi pomohla shodit, zpevnit se a hlavně začít se správně stravovat. Jsem teď mnohem spokojenější a sebevědomější. Neskutečně mě to začalo bavit, takže budu pokračovat dál a dál se budu snažit zpevňovat, přece jenom ještě se sebou nejsem na 100% spokojená, ale vím, že to chce trpělivost :-). Bez tebe bych to nezvládla, děkuji moc! Posílám ti srovnání předtím a teď. Děkuji!"DUŠAN NABRAL SVALY
Měl jídelníček a trénink
  + 9 kg

Náš klient Dušan s námi udělal tuto úžasnou proměnu za cca 4 měsíce. Dodržoval stravovací plán od nás a trénoval pod našim vedením. Cílem bylo nabrat co nejvíce svalové hmoty. Na první fotce je čerstvě po operaci pravého ramene, utržené chrupavky a druhé hlavy bicepsu. Počátek cvičení byl od nuly. Bench cvičil pouze s osou, ruku s obtížemi zvedl bez bolesti nad hlavu. Na druhé fotce už má formu, kde se může pochlubit silovým výkonem na benchi 135kg !!! Za čtyři měsíce prodělal proměnu, která kdekomu trvá roky. 


VÝSLEDKY PROMĚNY:
Před: 94 kg Po: 103 kg

ZAČALA SAMA
Měla jídelníček
  - 17 kg

Tato proměna trvala 1 rok . Klientka začala sama na váze 103 kg při výšce 172 cm. Jedla však strašně málo, trochu zhubla, přišla však únava, stres, výčitky z každého souta. Nechala si tedy sestavit jídelníček a trénink (ne od nás). Cvičení si oblíbila, ale strohost jídelníčku, absence chutných jídel a mizerné výsledky ji odradily. Pak začala s jídelníčkem od nás. Velké množství variant jídel, rozumné porce, častá jídla, byla stále najezená a ještě začala hubnout díky správně navrženému příjmu. A to musela kvůli okolnostem přestat cvičit v posilovně a jen občas si zacvičit doma. Dostala se přesto na váhu 72 kg a pokračuje dále.

VÝSLEDKY PROMĚNY:
Před: 89 kg Po: 72 kg

Kontakt
  • VS commodum, s.r.o.
  • Lihovarská 1199/10
  • 716 00 Ostrava, Radvanice
  • IČ: 25869604, DIČ: CZ25869604
  • +420 776 216 031
  • netucni@gmail.com

Sledujte nás!
Neváhejte nám napsat!