Galerie - klienti

Z TLOUŠTÍKA FEŠÁKEM

Náš klient udělal tuto výbornou proměnu za 3 měsíce podle jídelníčku a tréninkového plánu od nás. A především udělal opravdový skok od doby, kdy se sám začal snažit. Všechno jde. Každý může být štíhlý.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -13,5kg (únor 86kg, květen 72,5kg)


FENOMENÁLNÍ PROMĚNA NAŠÍ KLIENTKY

Obrovským překvapením pro nás byla proměna od této naší klientky. Začala s námi spolupracovat v roce 2014, sestavili jsme jí jídelníček a tréninkový plán, rok jsme o ní nevěděli a po roce nás kontaktovala s poděkováním, že jsme jí pomohli změnit život. Pravdou je, že to jsme my, kdo děkuje jí, protože jen a jen ona si zaslouží pochvalu, to ona dělala vše bez výmluv a důsledně. Toto je výsledek, který je doslova reklamou na správný přístup k věci. Gratulujeme.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

výška: 154cm, hmotnost před: 70kg, hmotnost po: 46kg, prsa po: 92cm, pas po: 70cm, břicho po: 75cm, boky po: 85cm


ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA

Náš klient dosáhl stravováním podle našeho jídelníčku a cvičením doma podle sebe této krásné proměny. Celá proměna trvala půl roku. Od startu (foto 1 - 96kg) se stravoval podle sebe a za tři měsíce zhubl deset kilo. Pak nás kontaktoval (foto 2 - 86kg) pro dosažení ještě lepších výsledků a s námi zhubl za další tři měsíce dalších 11 kilo (foto 3 - 75kg). Výborná práce !!!

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY:

Hmotnost: -21kg (z toho 11kg s námi)


DALŠÍ SPOKOJENY KLIENT

JEHO VÝSLEDKY s námi:
hmotnost: - 11kg za 12 týdnů

Napsal nám: "Už to bude skoro rok, co jsem od vás měl redukční jídelníček. Tehdy jsem s ním za 12 týdnů dal konečně dolu asi 11 kg sádla a to bylo super. Daleko podstatnější ale bylo, že sem se naučil správně jíst. Zjistil jsem, že málo nebo bio neznamená dietně, že není kalorie jako kalorie a že dieta nerovná se hlad :). Teď už jedu podle jídelníčku, co jsem si upravil a nabral jsem 5 kilo zpátky - ale už cíleně a ve svalech :)"

Perfektní výsledek a my z něj máme velkou radost. Při správném jídelníčku neexistuje JOJO efekt, pouze návrat ke špatné stravě. 


KDYŽ VÁS KLIENT SVOU PROMĚNOU DOSLOVA ZASKOČÍ

Jen 12 týdnů trvalo našemu klientovi, aby dosáhl této skvělé proměny s jídelníčkem od nás. A to je nutno dodat, že prvních 8 týdnů dodržoval jídelníček, který měl od nás sestavený jako vegetariánský. Maso si do jídelníčku nechal přidat až v posledních 4 týdnech. Jídelníček doplnil pravidelnými tréninky v posilovně. Výborná práce. 


PŘEDSTAVUJEME VÁM KLIENTKU KRISTÝNU

Představujeme vám naší klientku Kristýnu, která prošla neskutečnou proměnou. Sama dokázala vlastním přičiněním zhubnout velké procento tuku a přibližně 16kg hmotnosti, poté se jí hubnutí už zastavilo, oslovila nás a s námi pak dosáhla finální formy.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY S NÁMI:

Pas: -4cm
Břicho: -9cm
Boky: -4cm
Stehno: -3cm
Prsa: -3cm
Hmotnost: -4,7kg, ovšem zároveň nárůst svalů +3kg, čili úbytek tuku bude daleko vyšší než uvedených 4,7kg

Paní Kristýně ještě jednou gratulujeme, protože dokázala, jak hodně se dá změnit postava za tak krátké období, jakým je jeden rok. A velkou část z toho dokázala sama vlastním přičiněním, studiem všeho nutného a vlastní snahou. Zhubnout poslední nechtěná kila je však nejtěžší úkol vyžadující přesný a správně navržený stravovací plán a důsledný přístup. A jsme rádi, že jsme s tímto paní Kristýně mohli pomoct právě my.


OD HUBNUTÍ AŽ NA KULTURISTICKOU SOUTĚŽ

Náš klient Roman Simurník zhubl z nadváhy (foto 1) a poté měl zájem nabrat svaly. Tehdy nás kontaktoval a my jsme mu sestavili jídelníček pro nárůst svalové hmoty a řešili jsme spolu i trénink. Prodělal díky tomu skvělou změnu (foto 2) a byl rozhodnutý pokračovat dále. Kam až se ale časem posunul, to nám doslova vyrazilo dech (foto 3). Postupně vybudoval takovou formu, že začal i soutěžit. 

Tohle je, dámy a pánové, ten nejlepší možný příklad fenomenálního úspěchu. A my jsme hrdí, že jsme mohli být aspoň částečně nápomocni jeho úžasnému výsledku, kterého nakonec sám dosáhl. Gratulujeme Romane, jsi pašák.

Jeho instagram - @simroman


KRÁSNÁ NOVÁ POSTAVA

Naše klientka Lenka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku této proměny (viz foto) jen za 3 měsíce. Zpočátku jí taková změna životosprávy a způsobu stravování přišly omezující, ale po pár povzbuzujících zprávách od nás slečna Lenka došla k prvním výsledkům, které skončily až touto proměnou. A to bez jakéhokoli tréninku a s omezenou funkcí štítné žlázy.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY:

hmotnost: -10,7kg
obvod pasu: -12,5cm
boky: -9cm
prsa: -0cm (velmi málo častý jev)


KLIENT, KTERÝ OPRAVDU PŘEKVAPIL

Přišlo nám poděkování od tohoto klienta za naši pomoc v počátcích jeho snahy změnit svou postavu. Měl od nás jídelníček, probírali jsme spolu objem, rýsování, způsob cvičení, stravu, doplňky výživy, měl mnoho dotazů a my věřili, že má smysl mu co nejvíc radit, že nás jednou svým výsledkem třeba překvapí... A on nás opravdu překvapil :-).

Naše spolupráce začala na konci roku 2014 a pokračovala v první polovině roku 2015. Teď se nám ozval, kam až se vlastní snahou na základě našich rad a jídelníčku dostal. Máme velikou radost.

Nyní už zná své tělo a pracuje na sobě už dlouho sám. Což je vlastně ten nejlepší výsledek - správné nasměrování a vysvětlení toho, jak to funguje, aby dotyčný nebyl navždy slepě veden, ale aby se to navždy sám naučil.


VÝBORNÝ VÝSLEDEK NAŠÍ KLIENTKY

O svém hubnutí s námi napsala sama celý vzkaz.

"Moje proměna trvala zhruba 2 roky (1 rok souvisle). V půlce jsem musela přestat díky nemoci tatínka. Tak, jak to bývá, začala jsem sama, když mi ručička na váze ukázala 103 kg při výšce 172 cm. Připadala jsem si jak velryba a začala každý den jezdit na rotopedu. Upravila jsem i stravu, samozřejme úplně zle. Jedla jsem hodně málo. Váha šla krásně dolů, ale po pár týdnech jsem byla unavená, vystresovaná, z každého sousta jsem měla výčitky. Ale tento postup určite nikoho nepřekvapí, je běžný a proto jsem vyhledala odbornou pomoc. Začala jsem navštěvovat fitko, už jsem nebyla tak velká a tak moc se tam před těma krasnýma lidma nestyděla. Dostala jsem cvičebni plán a i jídelníček. Cvičení mě bavilo, ale jídelníček byl velmi strohý. Samé kuřecí maso s rýží, cottage a rýžové chlebíčky... VÁHA STALE ZŮSTÁVALA STÁT. Bylo to pravděpodobně z důvodu, že jsem předtím hladověla a šla na to úplně špatně. V té době ručička na váze ukazovala 89 kg. Náhodou jsem narazila na Vás (www.netucni.cz), nechala si vypracovat přímo na tělo stravovací plán. Pamatuji si, jak jsem se těšila. V té době mi onemocnel tatínek a já musela přestat chodit do fitka. Z plánu jsem byla nadšená. Ano, bylo to sice trošku náročnější na přípravu, hlavně to, aby človek jedl 5-6x denně. Ze začátku jsem se i lekla, kolik utratím měsíčně za stravu. Ale po pár týdnech jsem si zvykla a vlastně jsem i ušetřila a zbylo mi i na nějaké výživové doplňky jako protein a různé multivitaminy. Za bagety, fast food utratíte mnohem více, sem tam nějaká buchta, tyčinky, čokoláda ... Do fitka už jsem se nedostala bohužel, teď na to musím najet odznova. Ale sport by mi chyběl a kdyz jsem jednou třeba zhřešila (mimo prasecí dny), tak jsem si naložila více cvičení. Začala jsem cvičit doma rotoped, běh, různé cviky z internetu ...
Dnes mi ručička ukazuje 72 kg, cítím se skvěle, moje sebevědomí pomalu jde vzhůru. Nejsem ještě u konce, teď začne další etapa mého života a to ta, abych se mohla ukázat v plavkách a nemusela se stydět za povolené svalstvo a kůži. Moc děkuji Netučným a vyhrála jsem sama nad sebou. Není to o dietě, je to o tom, že změníte celý svůj život a to napořád ..."


ÚŽASNÝ VÝSLEDEK ZA KRÁTKÝ ČAS

Náš klient od nás měl jídelníček na spalování tuků a růst svalové hmoty, tréninkový plán, doporučené vhodné doplňky stravy a suplementy a podívejte se na ten pokrok. Po několika týdnech se nám tento náš klient ozval s tímto výsledkem. TOTO je, dámy a pánové, z našeho pohledu člověk, který si zaslouží obdiv a poklonu.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

doba proměny: necelé dva měsíce
hmotnost: -3,5 kg (patrný i nárůst svalové hmoty)


DALŠÍ KLIENTKA S PĚKNÝM VÝSLEDKEM

Hubnout lze i bez cvičení. Měla jídelníček na míru od nás a za cca 3 měsíce s ním udělala takovouto luxusní proměnu. A to v průběhu hubnutí ještě podstoupila operaci a nemohla vůbec cvičit. Máme z jejího výsledku velkou radost. Správná strava je základem hubnutí.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost: -13kg
pas: -18cm
břicho: -17cm
zadek: -11cm


VÝBORNÝ VÝSLEDEK KLIENTA DUŠANA

Náš klient Dušan s námi udělal tuto úžasnou proměnu za cca 4 měsíce. Dodržoval stravovací plán od nás a trénoval pod našim vedením. Cílem bylo nabrat co nejvíce svalové hmoty. Na první fotce je čerstvě po operaci pravého ramene, utržené chrupavky a druhé hlavy bicepsu (foto v březnu 2014). Věnuje se totiž MMA (bojové umění), kde si přivodil toto zranění.

Počátek cvičení byl spíše rekonvalescencí. Bench cvičil pouze s osou, ruku s obtížemi zvedl bez bolesti nad hlavu. Na druhé fotce (červenec 2014) už má formu, kde se může pochlubit silovým výkonem na benchi 135kg !!!

Zápal, intenzita a odhodlání, které nám předvedl, nemá obdoby. Za čtyři měsíce prodělal proměnu, která kdekomu trvá roky. Takového člověka je radost trénovat.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY při výšce 190cm

hmotnost před: 94kg
hmotnost po: 103kg
naměřené množství svalů na InBody: 57kg (toto je úžasná hodnota)


DALŠÍ SPOKOJENÁ KLIENTKA S PĚKNÝM VÝSLEDKEM

Napsala nám: "Všichni ti, co říkají, že je to nereálné, tak jen hloupě kecají, protože s Vaším jídelníčkem to šlo téměř samo, stačilo si pouze denně najít hodinku času na přípravu jídel na další den - vše jsou jednoduché rychlovky." Ještě dodala, že občas i trochu zhřešila nějakou dobrotou a přesto to šlo. 

JEJÍ VÝSLEDKY za 3 měsíce:

hmotnost: -7kg
boky: -13cm
pas: -6cm
stehna: -5cm


MĚL NÁŠ JÍDELNÍČEK, NAKONEC VYHRÁL SPARTAN RACE

Náš klient dosáhl stravováním podle našeho jídelníčku krásné sportovní formy. A jak nám sám napsal: "Nicméně i díky Vám se mi podařil vyhrát závod SPARTAN RACE." Opravdu moc gratulujeme.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY ZA 3 MĚSÍCE:

Hmotnost: -6kg (z 88kg na 82kg)


ZHUBLA, OTĚHOTNĚLA, PORODILA A ZHUBLA ZNOVU

Napsala nám: "Před dvěma lety jsem si od vás zaplatila jídelníček a krásné jsem zhubla. Po porodu, když jsem přestala po 3 měsících kojit, jsem na něj zas najela, i když se přiznám, občas jsem to nezvládla, ale můj výsledek od ledna do teď (3 měsíce) je skvělej. A to jen díky vám, že jsem se naučila, jak správně jíst a projíst se k hubenosti. Děkuju moc!"

Tady není co dodat. Snad jen to, že máme velkou radost z jejího výsledku.


DO FORMY ZA 6 TÝDNŮ

Náš klient udělal tuto ÚŽASNOU PROMĚNU ZA 6 TÝDNŮ změnou stravy podle našeho jídelníčku a cvičením podle našeho tréninkového plánu. Už na počátku měl výbornou a vyrýsovanou sportovní formu, ale oslovil nás s tím, že chce nabrat svalovou hmotu.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: +10kg


NOVÁ POSTAVA ZA 1,5 MĚSÍCE

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a tréninkového plánu na doma této proměny úbytku tuku (viz foto) jen za 1,5 měsíce. 

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY:

Hmotnost: - 5kg

Prsa: -2cm (83cm)
Ruce: -2cm (23cm)
Pas: 0
Zadek/boky: -4cm (89cm)
Stehna: -4cm (49cm)

 


MARKOVA PROMĚNA

Náš klient Marek udělal pod naším vedením tuto transformaci. Měl od nás náš jídelníček na míru, trénoval pod naším dohledem, chtěl posílit svaly a trochu spálit tuky. Trvalo mu to necelé tři měsíce a tohle je výsledek. Byla to moc příjemná spolupráce. Máme o jeho proměně natočené i celé video v galerii našich videí jak na FB tak na našich stránkách.


DALŠÍ SPOKOJENÁ KLIENTKA

Měla náš dietní jídelníček na míru a tréninkový plán na doma a dosáhla tohoto pěkného výsledku.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:
hmotnost: -8,5kg
tuk: -7kg
(viz. obrázek hodnoty InBody pod fotkami)


V LÉTĚ JEZDÍ NA KOLE, V ZIMĚ HUBNE S NÁMI

Náš klient Tomáš nafotil průběh své proměny. Cílem bylo spálit co nejvíc tuku, protože je silniční cyklista a nechce tahat pasivní náklad v podobě tukových zásob. Tohle je prozatímní výsledek po necelých dvou měsících. Jelikož se zabývá i prodejem činek a stojanů na cvičení na doma, tak k tomu i trochu cvičil.

O svých pocitech, spolupráci s námi a svém hubnutí píše velmi čtivě na svých stránkách zde: https://www.livingroomworkout.eu/cs/blog/25_co-ti-netucni-dil-4.html


DALŠÍ VÝBORNÉ ZHUBNUTÍ NAŠÍ KLIENTKY

Naše klientka dokázala udělat tuto velkou proměnu za 3 měsíce pouhou změnou stravy podle našeho jídelníčku.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost: -8kg
pas: -13cm
břicho: -7cm
zadek: -7cm
stehno: -7cm
lýtko: -3cm
paže: -1cm
prsa: +2cm (to není moc časté, svou roli sehrál posílení zádových svalů)


NÁŠ KLIENT ZHUBL 22 kg

Před rokem náš klient udělal s naším jídelníčkem na míru za 5 měsíců tuto skvělou proměnu (fotky PŘED a PO), kdy zhubl 22kg.

Utekl skoro rok a půl od té doby. Jaká je dnes jeho kondice? Nepřibral vše zpět? Ne, právě naopak. Váha mu zůstala naprosto stejná a ubylo mu ještě více tuků a přibylo trochu svalů (foto DNES). A to i přesto, že už nedrží žádnou dietu, pouze se díky jídelníčku na míru od nás NAUČIL NAVŽDY STRAVOVAT SPRÁVNĚ. 

JEHO VÝSLEDKY s námi:
hmotnost: -22kg (ze 110kg na 88kg)


DALŠÍ SPOKOJENÁ KLIENTKA

Naše klientka Lucie dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a zodpovědným přístupem této proměny (viz. foto) jen za pár měsíců. Slečna Lucie nám napsala: "Moc jste mi svou ochotou pomohli a nakopli mě zajímat se o to, co a kdy jím. Cvičím asi tři roky a pořádné výsledky přišly až po dodržování jídelníčku od Vás. Čili mé cvičení bylo bez správné stravy úplně k ničemu." Toto je skutečně velmi důležitý závěr - trénink bez správné stravy NESTAČÍ.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost: -6,3kg
obvod pasu: -5,5cm
boky: -2,5cm
zadek: -4cm
obvod stehna: -2,5cm
obvod ruky: -1,5cm
prsa: -9cm


ÚŽASNÁ PROMĚNA ZA 3 MĚSÍCE

Náš klient udělal tuto ÚŽASNOU PROMĚNU ZA 3 MĚSÍCE změnou stravy podle našeho jídelníčku a cvičením podle našich rad. Už na počátku měl pěkný sportovní základ, ale vše lze vždy posunovat dále.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

Změna vzhledu viz foto. Číslené údaje nejsou, šlo spíš o změnu formy než o zvětšení či zmenšení.


KRÁSNÁ PROMĚNA KLIENTKY ANETY

Naše klientka Aneta dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a tréninkem pod naším vedením této proměny (viz foto) od počátku roku 2014. Srovnávací fotka je z léta 2013, kondici ale měla na počátku roku 2014 podobnou jako na té fotce.

Klienta Aneta nám napsala: "Ahoj Jani, chtěla bych ti mockrát poděkovat, že jsi mi pomohla shodit, zpevnit se a hlavně začít se správně stravovat. Jsem teď mnohem spokojenější a sebevědomější. Neskutečně mě to začalo bavit, takže budu pokračovat dál a dál se budu snažit zpevňovat, přece jenom ještě se sebou nejsem na 100% spokojená, ale vím, že to chce trpělivost :-). Bez tebe bych to nezvládla, děkuji moc! Posílám ti srovnání z minulého roku a teď. A tobě přeji hodně zdravíčka pro mimčo. Děkuji!"


NÁŠ KLIENT ZHUBL 21Kg BEZ JOJO EFEKTU

Náš klient Martin s námi za 3 měsíce dosáhl stravováním podle našeho jídelníčku bez cvičení úbytku hmotnosti cca 20kg. Poté se nám ozval po deseti měsících, že si svou formu stále drží. Nyní má v plánu zhubnout poslední nechtěná kila.

Nejde jen o to zhubnout. Jde o to, aby ta změna byla trvalá. Toho se snažíme dosáhnout u všech klientů. Náš klient Martin se podle našeho jídelníčku naučil správně stravovat a svou novou formu si takto drží až dodnes.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY:

hmotnost: -21kg


MOC KRÁSNÁ ZMĚNA

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku této krásné proměny během 12 týdnů.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

Hmotnost: -12 kg


JDE TO I S NEMOCNOU ŠTÍTNOU ŽLÁZOU

S krásným úbytkem se může pochlubit tato maminka devítiměsíčního chlapečka, která má poruchu funkce štítné žlázy a v průběhu hubnutí necvičila. Zároveň měla jídelníček od nás. Tady vidíte, že to jde i s dítětem v průběhu kojení i se štítnou žlázou. Jídelníček lze vždy nastavit tak, aby kojenému dítěti nic nechybělo, energeticky se jídelníček přizpůsobí i poruše štítné žlázy. Není to jen o hodninách dřiny v posilovně, abyste dosáhli výsledků. Samozřejmě by to výsledek ještě urychlilo a pomohlo vytvarovat tělo. 

JEJÍ VÝSLEDKY s námi:
prsa: -5cm
pas: -10cm
zadek: -11cm
stehno: -4cm
hmotnost: -10,6kg


NÁŠ KLIENT

Náš klient udělal tuto velkou proměnu s naším jídelníčkem a přidáním pohybu za 12 týdnů.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -24 kg (ze 115 kg na 91 kg)
pas: -18 cm
hrudník: -14 cm
stehno: -4,5 cm


ZA 3 MĚSÍCE DO NOVÝCH ŠATŮ

Tato naše klientka udělala za 3 měsíce krásnou změnu vzhledu postavy s jídelníčkem a tréninkovým plánem na doma od nás. 

JEJÍ VÝSLEDKY s námi:

hmotnost: - 8,6kg (z 64 kg na 55,4 kg)
pas: - 9cm
boky: - 10cm
zadek: - 12cm
stehno: - 6cm
prsa: - 8cm


VYTRVALE A POŘÁDNĚ

Náš klient Luboš udělal tuto úžasnou proměnu, ve které jsme mu pomohli se závěrem a doladěním formy za 3 měsíce.

Dodržoval stravovací plán od nás. Přičemž nám napsal, že ho sice nedodržoval úplně na 100%, ale přesto dosáhl těchto výsledků.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -7kg za poslední 3 měsíce, celkově ale -17kg (viz. foto), přičemž nabral i svalovou hmotu
břicho: -6cm
zadek: -5cm
prsa: beze změny, takže přibyly svaly, ubyly tuky, centimetry zůstaly


PROMĚNA JAKO Z ČASOPISU

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a tréninkového plánu na doma této krásné proměny jen za 3 měsíce.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

Hmotnost: - 9 kg
Pas: - 8 cm
Boky: - 7 cm
Nohy: - 4 cm

Sama nám napsala: "Budu ráda, když mojí proměnu zveřejníte a třeba tím inspirujete další lidi, kteří váhají nad změnou svého života k lepšímu. Moc Vám děkuji, že jste mi ukázali správnou cestu!!! Jsem za to velmi vděčná a věřte, že na sobě budu makat dál, abych se cítila lépe a lépe...stále je co zlepšovat :-). Jídelníček od Vás byl velmi pestrý a celkem rychle jsem si na něj zvykla. Nyní už si nedovedu představit, že bych se šestkrát denně nenajedla... je to vážně paráda!"


ÚPLNĚ NOVÁ POSTAVA

Náš klient s námi hubne již dlouhodobě. Začal zlehka v listopadu, od února striktně a v květnu měl 14kg dole. Dnes je to daleko více (aktuální foto vpravo).


Klient má od nás jídelníček i tréninkový plán, přičemž hlavní zásluhu na jeho proměně má právě navržená strava. Trénink občas dodržuje, občas si udělá pauzu.


UBYLY TUKY, PŘIBYLY SVALY

Náš klient dosáhl stravováním podle našeho jídelníčku a kondičního plánu této výborné proměny za 3 měsíce. Je asi i naprosto zbytečné uvádět, které fotky jsou "před" a které "po" :-).

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -8kg
zadek: -4cm
pas: -13cm


PŘÍBĚH NAŠÍ FANYNKY

Některé proměny jsou rychlé jako blesk, jiné jsou postupné, pomalejší, trvající třeba i roky. Naše fanynka Eva se k informacím, jak se propracovat ke svému cíli, dostávala vlastními silami a zkoušením různých metod sama na sobě. Metoda pokusů a omylů sice zabrala roky, ale nakonec se tímto sama naučila, jak se správně stravovat. A dosáhla tohoto úžasného výsledku, který nepochybně stojí za zveřejnění.


STRIE TROCHU ZŮSTALY, ALE TUKY ZMIZELY

Náš klient udělal s jídelníčkem a tréninkovým plánem od nás tuto krásnou proměnu ZA TŘI MĚSÍCE.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY S NÁMI:

hmotnost: -25 kg (ze 116 kg na 91 kg)
hrudník: -11 cm (ze 114 cm na 103 cm)
pas: -15,5 cm (ze 110 cm na 94,5 cm)
boky: -20 cm (ze 116 cm na 96 cm)
stehno: -8 cm (ze 71 cm na 63 cm)


MOC KRÁSNÁ PROMĚNA

Naše klientka prodělala tuto krásnou proměnu za cca 3-4 měsíce s jídelníčkem od nás. Vše striktně dodržovala, dneska je za změnu moc ráda a je to pro ni změna celého života, jak sama napsala.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

výška: 168cm
hmotnost: -10kg
pas: -5cm
boky: -6cm
stehno: -5cm


NÁŠ DALŠÍ KLIENT

Nastolením jídelníčku od nás a přidáním tréninku udělal tuto výbornou proměnu.

ZMĚNA HMOTNOSTI: 
14kg za 7 měsíců (foto 2)
19kg za rok (foto 3)


A BŘICHO JE PRYČ ZA 2 MĚSÍCE

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku této perfektní proměny (viz foto) jen za 2 MĚSÍCE.

(fotka PO je focena v zrcadle, proto na jedné fotce má kérku a na druhé ne)

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:
obvod pasu: -14cm (z 96cm na 82cm)


V KONDICI ZA 7 TÝDNŮ

Náš klient udělal tuto skvělou proměnu s jídelníčkem od nás ZA SEDM TÝDNŮ. Spálil tuky a posílil svaly. Dodržoval stravovací plán od nás, cvičil v posilovně 1-2x týdně a k tomu se věnuje bojovým sportům 2x týdně. Nyní se hodlá posilovně věnovat až 3x týdně.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -4kg
břicho: -5cm

Jeho vyjádření k vlastní proměně: "Nyní se cítím skvěle, plný energie a zvládám i více tělesné zátěže."


KRÁSNÁ PRÁCE

Naše klientka Lenka dosáhla spoluprací s námi a stravováním podle jídelníčku od nás krásné změny. Je to už přes dva roky (foto před) a svou novou postavu si stále drží (foto po).

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY:

hmotnost: -10kg


VYRÝSOVAL SE ZA MĚSÍC

Někteří lidé reagují na změnu stravy dietním směrem naprosto bleskově a neuveřitelně. Příkladem je náš klient, který se nám ozval po měsíci a poslal nám tyto fotografie. Toto je opravdu proměna ZA MĚSÍC. Jeho výsledek řadíme mezi nejlepší, jakých nějaký náš klient dosáhl za co nejkratší čas.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY S NÁMI:

viz foto, změnu hmotnosti nám klient sice neuvedl, ale u rýsování o to ani nejde, jde o změnu vzhledu.


DALŠÍ ŠTÍHLÁ KLIENTKA

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku této krásné proměny během tohoto roku.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

Pas: -10cm
Prsa: -7 cm
Boky: -13 cm
Stehna: -8 cm
Hmotnost: -15 kg


AŽ NA SOUTĚŽNÍ PRKNA

Naše klientka s jídelníčkem od nás posunula svou formu natolik, že se rozhodla jít i na soutěž. Moc krásný výsledek. Přitom při troše snahy a důslednosti takto může nakonec vypadat skoro každý.


PERFEKTNÍ PROMĚNA ZA 3 MĚSÍCE

Náš klient udělal tuto výbornou proměnu ZA 3 MĚSÍCE změnou stravy podle našeho jídelníčku a cvičením podle našeho plánu. Je výborně vidět, že spálil tuky a posílil svaly. 

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost před: 77kg
hmotnost po: 70,5kg
tělesné tuky před: 26%
tělesné tuky po: 9%


ZHUBLA HODNĚ A RYCHLE

S jídelníčkem od nás udělala krásný pokrok za 3 měsíce.

VÝSLEDEK JEJÍ PROMĚNY S NÁMI:

Prsa: -6cm
Pas: -9cm
Zadek: -2cm
Stehno: -2cm


ABSOLUTNÍ ZTRÁTA BŘICHA

Pan Standa pouhou změnou jídelníčku a přidáním trochy pohybu udělal za 2 měsíce úžasnou proměnu, kterou můžete vidět na fotkách. Poté svou formu ještě dále trochu posunul. Jeho výsledky jsou:

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

Hmotnost: -11kg
Hrudník: -8cm
Pas: -13cm
Boky: -14cm
Stehno: -4cm
Biceps: -2cm
Lýtko: -1cm


PERFEKTNÍ VÝSLEDEK ZA 3 MĚSÍCE

Klientka Taťána pod naším vedením na dálku s jídelníčkem od nás dosáhla tototo skvělého výsledku.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost: -17kg
prsa: -17cm
boky: -13cm
břicho: -22cm

Naší klientce gratulujeme a držíme palce i nadále.


PROMĚNA PÁRU

Představujeme vám naše klienty, kteří se jako pár rozhodli jít společně do proměny svých postav s jídelníčky a tréninkovými plány od nás. Ve dvou se to lépe táhne, jeden může podpořit druhého, společný stravovací režim pro oba dva je rovněž daleko lepší, než když se každý stravuje jinak. Jejich výsledek je toho důkazem. Za 100 dní udělali výraznou změnu.

VÝSLEDKY JEJICH PROMĚNY s námi:

ONA:
pas: -8cm (ze 77cm na 69cm)
boky: -7cm (ze 107cm na 100cm)
hmotnost: -5kg (z 64,8kg na 59,8kg)
tuky: -5,2kg (z 20kg na 15,8kg)
svaly: +0,5kg (z 24,5kg na 25kg)

ON:
pas: -9cm (z 92cm na 83cm)
hmotnost: -6,7kg (z 81kg na 74,3kg)
tuky: -5,6kg (z 15,1kg na 9,5kg)
svaly: -0,9kg (z 38,1kg na 37,2kg)


STAČILO MU PORADIT

Náš fanoušek dosáhl této skvělé proměny jen na základě našich rad. Je to úžasný výsledek, my mu gratulujeme a přejeme další úspěchy.


JAK S NÁMI ZHUBLA KLIENTKA IVANA

Naše klientka Ivana nám napsala svůj příběh a posílá povzbuzení všem ostatním :-):

"Ahoj, jmenuji se Ivana a je mi 22 let. Tato zpráva patří především pro maminky po porodu. Opravdu všechno jde, když se chce. Mám dvě malé děti. Když jsem s proměnou začínala, tak kluci měli 18 měsíců a 5 měsíců. Takže jak správně počítáte, měla jsem hned po roce dva porody za sebou. Což otřáslo mým tělem, především je mým problémem vytahané bříško z těhotenství. Ale vždy jsem byla silnější postavy a už jsem se rozhodla s tím něco dělat a být dobrým vzorem pro své děti. Ano, vím, že stále na sobě musím hodně makat, ale dnes 24. 2. 2014 je to přesně měsíc, co jsem na sobě začala makat a proměna je skvělá a nevzdám to, dokud nebudu vypadat opravdu dobře. Přikládám fotečky mé proměny, ale také míry:

24. leden: váha: 70,6kg, lýtko: 39cm, stehno: 61cm, zadek: 103cm, břicho: 102cm, paže: 30cm

24. únor: váha: 65,7kg, lýtko: 36,5cm, stehno: 57cm, zadek: 98,5cm, břicho: 94cm, paže: 26cm

To znamená, že za 1 měsíc jsem díky Netučným shodila asi 5kg, neuvěřitelných 8cm v pase a kolem 3-4cm v ostatních partiích (boky, stehno, atd.). Tímto jim patří můj velký dík a těším se, až za měsíc pošlu další fotečky, kde budu opět vypadat o kus lépe."

Klientce Ivaně moc děkujeme a přejeme další úspěchy.


ZMĚNA ZA 3 MĚSÍCE

Náš klient udělal tuto proměnu za 3 měsíce podle jídelníčku a tréninkového plánu od nás.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: úbytek přes 10kg


ZA 10 TÝDNŮ DO NOVÝCH ŠATŮ

Příkladem neuvěřitelné změny je proměna této naší klientky. Svého výsledku dosáhla za 10 týdnů s jídelníčkem a tréninkovým plánem na doma od nás.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost před: až 95 po porodu, před proměnou pak byla trochu nižší
hmotnost nyní: 60kg 


PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠEHO KLIENTA

Náš již věrný klient udělal tuto krásnou proměnu s jídelníčkem a tréninkovým plánem od nás. Zpočátku zhubl za pár týdnů přibližně 5kg, celkově pak 8kg. Svůj výsledek si drží už cca rok, jak vidíte z fotek. Po Vánocích teď údajně trochu přibral:-), ale už se těší, jak to s odcházející zimou všechno zase napraví.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -8kg (z 84kg na 76kg)


PŘIPOMÍNÁME PROMĚNU NAŠÍ KLIENTKY

Naše klientka s námi udělala tuto krásnou proměnu. Byla přesně ten případ, co jedl zdravě, ale ne správně, cvičila, přesto se výsledky nedostavovaly. S jídelníčkem od nás udělala krásný pokrok.

VÝSLEDEK JEJÍ PROMĚNY S NÁMI:

Prsa: -2cm
Pas: -7cm (pod žebry)
Pupík: -7cm
Boky: -4cm
Stehno: -3cm


NÁŠ KLIENT UŽ JE V KONDICI

Pan Jiří s jídelníčkem od nás a pravidelnými tréninky udělal tuto obdivuhodnou proměnu (viz foto). Na počátku měl až 119kg, běháním a lepší stravou se dostal na 100kg a finální dietou a dřinou v posilovně se posunul na konečných 91,5kg.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY:

Hmotnost: celkově až -27kg
Pas: celkově až -20cm


HUBLA S NÁMI A PRŮBĚŽNĚ CHODILA NA MĚŘENÍ

Naše klientka udělala tuto proměnu s naším jídelníčkem. Nahlédněte na číselné údaje z čtyř měření v průběhu její proměny:

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

- 83kg, Tuk: 26,7kg, BMR: 1576kcal

- 79kg, Svaly: 31,7kg, Tuk: 22,4kg, BMR: 1595kcal

- 77kg, Svaly: 32,6kg, Tuk: 19,0kg, BMR: 1623kcal

- 74,9kg, Svaly: 32,8kg, Tuk: 16,5kg, BMR: 1631kcal

Zde je vidět, jak se vše uchyluje ideálním směrem správnou stravou a vytrvalou snahou. Hmotnost klesá, tuky ubývají, svaly přibývají, bazální metabolismus roste. Tak je to správně. Naší klientce gratulujeme a přejeme jí hodně dalších úspěchů.


ÚŽASNÁ PROMĚNA NAŠEHO KAMARÁDA

Náš kamarád Lukáš udělal na jaře roku 2015 za několik týdnů tuto naprosto dělovou a neuvěřitelnou proměnu. Na své formě spolupracoval se svým kamarádem, kulturistou Martinem Polákem. Postupoval podle podobných zásad a pravidel ohledně stravování a přístupu k tréninku, jakými se při sestavování materiálů pro klienty řídíme i my.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY:

výška: 178cm
hmotnost před: 85,5kg
hmotnost po: 81,5kg
čas: 12 týdnů

Lukáš cvičí už dlouho. Není to případ člověka, který nikdy neviděl činky, s nadváhou naběhl poprvé do posilovny a po 3 měsících ze sebe udělal tuto fenomenální antickou sochu. To se nestalo. Svalová paměť a zkušenosti určitě sehrály svou roli. Podívejte se ale, jak hodně a rychle jde proměnit lidské tělo, když se na to člověk vrhne od podlahy naprosto správně a naplno. Navíc tak malá změna hmotnosti před a po znamená, jak moc tuku musel spálit a jak moc svalů musel přibrat. Spálit tuky a posílit svaly, to je nejlepší cesta.


VELKÁ PROMĚNA DALŠÍ NAŠÍ KLIENTKY

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku a domácího tréninkového plánu této změny za cca 4 měsíce.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

výška: 158 cm, hmotnost: - 15 kg ( z 68,5kg na 53,5kg), pas: - 29 cm, obvod hrudníku: - 13 cm, prsa: - 24 cm, paže: - 6,5 cm, stehno: - 12,5 cm, zadek: - 16 cm

Její vyjádření ke spolupráci s námi nás moc potěšilo: "Díky vám jsem úplně změnila pohled na stravu a pohyb. Jídelníček od vás mi chutná a pohyb jsem si zamilovala. Na sladkosti v obchodě už ani nemám chuť a bez problémů zvládám i grilovací sezónu :-). Za čtyři měsíce jsem dala dolů 15 kg a ještě ráda bych tak 3 dala dolů. Pak už budu v cíli. Stravu držím na 100 %, cvičení dávám tak 2 až 3 x týdně, častěji to bohužel nedávám. Ale cítím se skvěle, úplně mi zmizely žaludeční potíže a to mi před tím bylo zle skoro pořád."

My gratulujeme a přejeme další úspěchy.


PROMĚNA PÁRU

Naši klienti se jako pár rozhodli jít společně do proměny svých postav za tři měsíce s jídelníčky od nás. Ve dvou se to lépe táhne, jeden může podpořit druhého, společný stravovací režim pro oba dva je rovněž daleko lepší a praktičtější, než když se každý stravuje jinak.

VÝSLEDKY JEJICH PROMĚNY:

ONA:
pas: -9cm (ze 78cm na 69cm)
zadek: -8cm (ze 100cm na 92cm)
stehno: -5cm (z 59cm na 54cm)
hmotnost: -7kg (z 65kg na 58kg)

ON:
hmotnost: -8kg (z 93kg na 85kg)


KRÁSNÁ ZMĚNA ZA 3 MĚSÍCE

Naše klientka Tereza udělala tuto skvělou proměnu s naším jídelníčkem a přidáním pohybu za 12 týdnů.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hmotnost: -5kg
prsa: -3cm
pas: -6cm
boky: -7cm
ruka: -4cm
stehno: -6cm

Sama nám k tomu dodala: "Jsem spokojená, konečně se líbím sama sobě Emotikona smile. Ale rozhodně nekončím, mým dalším cílem je, aby ty svalíky, které se celou dobu tak pečlivě skrývaly, vylezly na povrch a ukázaly se:-)."


DVOUMĚSÍČNÍ PROMĚNA

Náš klient udělal tuto proměnu ZA 2 MĚSÍCE změnou stravy podle našeho jídelníčku.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: -10kg
pas: -13cm


DALŠÍ NAŠE KLIENTKA

Naše klientka udělala tuto proměnu s návrhem jídelníčku a tréninku od nás.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

hrudník: -5cm
břicho: -6cm
boky: -3cm
stehna: -2cm


ZHUBNUL BŘICHO ZA 3 MĚSÍCE

Náš klient Aleš dosáhl stravováním podle našeho jídelníčku a zodpovědným přístupem této proměny (viz foto) jen za 3 měsíce.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY:

hmotnost: -10kg


SPOKOJENÝ KLIENT, JAKO VŠICHNI NAŠI KLIENTI

Měl náš dietní jídelníček na míru a tréninkový plán a dosáhl tohoto pěkného výsledku za dva měsíce.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:
hmotnost: -8kg


DALŠÍ KRÁSNÁ PROMĚNA

Naše klientka dosáhla stravováním podle našeho jídelníčku této pěkné změny za cca 4 měsíce. Sama psala, že jídelníček nedodržovala úplně na 100%, přesto dosáhla moc pěkného výsledku. Její vzkaz byl plný spokojenosti a kladné energie, nejvíc byla ráda za vyvracení některých mýtů jako například "tři hodiny před spaním nesmíš jíst" atd.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:
postupný úbytek tuku viz fotky tak, jak jdou za sebou, číselné údaje nemáme


ZBAVIL SE BŘICHA I BOLESTI ZAD

Náš klient Pavel udělal s jídelníčkem a tréninkovým plánem od nás tuto krásnou proměnu ZA DVA MĚSÍCE.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY S NÁMI:

hmotnost: -9kg (z 92kg na 83kg)
zdraví: zmizely bolesti zad


KRÁSNÁ ZMĚNA POSTAVY

Naše klientka prodělala tuto krásnou proměnu za cca 3 měsíce s jídelníčkem a tréninkovým plánem od nás. Její postupnou proměnu můžete vidět od první fotky po poslední.

VÝSLEDKY JEJÍ PROMĚNY s námi:

výška: 165cm
krk: -2cm
pas: -7cm
boky: -5cm
zadek: -6cm


ZA 10 TÝDNŮ NÁKUP NOVÉHO OBLEČENÍ

Náš klient udělal tuto výbornou proměnu za 10 týdnů podle jídelníčku a tréninkového plánu od nás.

VÝSLEDKY JEHO PROMĚNY s námi:

hmotnost: na fotkách -11kg (k dnešnímu dni dokonce -16kg)

Další změnou, která sice není měřitelná, ale je viditelná, je jeho neuveřitelně pozitivní přístup k věci. Každým ztraceným centimetrem roste jeho odhodlání, snaha a chuť se dále zlepšovat a vzdělávat v dané oblasti. Nádherná práce.


Jsme stále v kontaktu


Napište nám
netucni@gmail.com

Zavolejte nám
776 216 031
©2015 - NETUČNÍ - všechna práva vyhrazena